Dozownik łokciowy STERIL HANDS BOX GREY

box-grey.jpg
  • nowość
Cena: 1 980,00 zł 1980.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

ŁOKCIOWA STACJA DO DEZYNFEKCJI RĄK - NABLATOWA I NAŚCIENNA

Steril Hands™ BOX

z dyszą SKIN PROTECT umożliwiającą stosowanie żeli i płynów dezynfekcyjnych z dodatkami chroniącymi delikatną skórę dłoni

 

Nablatowa i naścienna stacja do dezynfekcji rąk z inicjatorem łokciowym. Dozownik wyposażony w zamykaną na klucz komorę zasobnika płynu lub żelu odkażającego.

Dozownik został zoptymalizowany pod kątem zastosowania, wydajności i trwałości. Charakteryzuje się solidną budową oraz zamykaną na klucz skrytką pojemnika z płynem. Stacja dezynfekcyjna Steril Hands™ BOX zasila niezawodną dyszę dozującą SKIN PORTECT™ z 1-litrowego zasobnika płynu dezynfekcyjnego do rąk. Metalowa konstrukcja z grubej blachy lakierowanej proszkowo jest odporna na trudy intensywnego użytkowania w każdych warunkach.

Dysza dozująca SKIN PROTECT™ to możliwość stosowania różnej gęstości preparatów dezynfekcyjnych z dodatkami ochronnymi dla delikatnej skóry dłoni.

Aby zapewnić najlepszą jakość, stacja dezynfekcyjna jest ściśle kontrolowana na każdym etapie produkcji.

To jedyny dozownik na żele lub płyny dezynfekcyjne do rąk, który można zamontować zarówno na ścianie, jak i położyć na blacie.

Steril Hands™ BOX, to połączenie zalet nablatowych i naściennych bezdotykowych dozowników płynów i niedrogich dozowników łokciowych.

ZALETY:

 - Wydajna, łokciowa stacja dezynfekcyjna.  Steril Hands™ BOX, pozwala szybko i wygodnie w intuicyjny sposób dozować optymalną porcję preparatu odkażającego na ręce.

- Tacka ociekowa - ochrona przed zabrudzeniami. Przed zabrudzeniem podłogi, obuwia i odzieży chroni specjalna tacka ociekowa, która jest łatwa do utrzymania w czystości. Inwestorzy doceniają takie rozwiązania kiedy mają wcześniejsze doświadczenie w stosowaniu stanowisk dezynfekcyjnych bez tacki ochronnej.

 - Bezpieczeństwo stosowania. Dozownik łokciowy pozwala na uniknięcie kontaktu bezpośredniego dłoni z powierzchnią ramienia przycisku dozującego.

Napęd mechaniczny. Gwarantuje niezależność od źródeł energii. Uruchamianie dozownika poprzez naciśnięcie łokciem pałąka to dobry i sprawdzony system działania.

Dowolne wykończenie i spersonalizowany branding. Stacje dozujące STERIL HANDS™ mogą być wykończone na zamówienie w dowolnym kolorze z palety RAL. Na powierzchni dozownika możesz umieścić logo swojej marki, firmowy branding, napisy lub grafikę w dowolnym kształcie.

Niezawodność. Stacja dezynfekcyjna Steril Hands™ BOX, to niezawodność, sprawdzone rozwiązania techniczne, solidność i wysoka jakość montażu kontrolowana na każdym etapie produkcji. Solidna, bezpieczna stalowa konstrukcja, lakierowana proszkowo o wytrzymałości większej o 50% od innych, konkurencyjnych rozwiązań. Dzięki dopracowanej konstrukcji dozownik nie wymaga wymian fotokomórki, dysz zamgławiających, napędów elektrycznych oraz delikatnych układów elektronicznych. Dozownik do płynu do rąk Steril Hands™ BOX przeznaczony jest do profesjonalnego zastosowania. 

- Uniwersalne zastosowanie na blat lub na ścianę. Naścienna i nablatowa stacja do dezynfekcji rąk Steril Hand™ BOX jest urządzeniem uniwersalnym, który można położyć na blacie, stoliku, ladzie recepcyjnej lub przymocować na ścianie zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Zamykana na klucz komora zasobnika pozwala na użytkowanie dozownika bez nadzoru.

Oszczędność serwisowa. Łokciowa stacja dezynfekcyjna do rąk Steril Hands™ BOX w odróżnieniu od stacji zasilanych prądem, nie musi przechodzić obowiązkowych przeglądów serwisowych. Na oszczędność ma także wpływ niezawodność dozownika.

Ekonomiczna eksploatacja. Precyzja dozowania, niski koszt zakupu, brak zużycia energii elektrycznej, możliwość stosowania żeli i płynów dezynfekcyjnych dowolnego producenta, brak konieczności obowiązkowych przeglądów, zamykana komora o stosunkowo dużej pojemności zbiornika na preparat odkażający oraz niezawodność i gwarancja. To wszystko ma decydujący wpływ koszty eksploatacyjne. W przypadku tego dozownika, stosunek ceny do możliwości jest najkorzystniejszy na rynku.

Dbałość o środowisko. Łokciowy dozownik do dezynfekcji rąk  Steril Hands™ BOX w 96% wykonany jest z metalu i podlega w 100% recyklingowi. Wszystkie stacje dezynfekcyjne Steril Hands™ podlegają Dożywotniej Gwarancji Eksploatacji*, eliminujemy zatem potrzebę recyklingu nawet w długiej perspektywie czasu.

Natychmiastowe użycie. Dozownik postawić można na blacie, parapecie, ladzie, stoliku lub umieścić na stojaku dedykowanym BOX4STICK. Po otwarciu dołączonym kluczem skrytki, wystarczy nalać do 1 litrowego zasobnika żel lub płyn odkażający do rąk, albo podłączyć preparat z oryginalnego opakowania i już można zacząć dezynfekcję rąk. Stacja dezynfekcyjna do rąk Steril Hands™ BOX, jest stabilna i bezpieczna. 

- Gwarancja skutecznej dezynfekcji. Dezynfekcja rąk przy pomocy dedykowanych środków alkoholowych to ważny element walki z zakażeniami mikroorganizmami przenoszonymi na skórze dłoni. Dozowniki łokciowe do dezynfekcji rąk są skutecznym rozwiązaniem. Brak konieczności dotykania dłońmi inicjatora dozującego zwiększa bezpieczeństwo i skuteczność dezynfekcji.

Ergonomiczna stacja dezynfekująca, z inicjatorem łokciowym, ułatwia i zachęca do dezynfekcji rąk. Łokciowy dozownik Steril Hands™ BOX można ustawić w dowolnym miejscu lub zamontować na ścianie. Dozownik wyposażono w tackę ociekową. To ważny element wyposażenia, gdyż zapobiega zaplamieniu okolicy dozownika płynem dezynfekującym, który może pozostawiać plamy. Zabudowany aparat dyszy dozującej, zapobiega nieuprawnionemu manipulowaniu i przypadkowym uszkodzeniom. Wyoblenia krawędzi zapobiegają przypadkowym urazom.

- Ochrona skóry SKIN PROTECT™. Łokciowe dozowniki do płynów dezynfekcyjnych do rąk Steril Hands™ BOX wyposażono w doskonale dopracowane, uniwersalne dysze SKIN PROTECT™, które umożliwiają stosowanie płynów i żeli do dezynfekcji z dodatkami ochronnymi dla delikatnej skóry rąk.

- Design. Dobry projekt wzorniczy Steril Hands™ BOX sprawia, że dozownik można ustawić w eksponowanych miejscach.

- Dyspenser foliowych rękawiczek jednorazowych. Opcjonalne wyposażenie stanowi higieniczny dyspenser foliowych rękawiczek jednorazowych.

- Rozmiary mm: 480 wysokość x 307 szerokość  x 160 głębokość

- Waga netto 7kg (bez zasobnika płynu)

- Kolor RAL: 7024

- Zasobnik 1l

Podane ceny są cenami netto.

KLIKNIJ I POBIERZ KATALOG STERIL HANDS

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl