Stacje do dezynfekcji - jak wybrać najlepszą? 0

Ostatnie miesiące nam wszystkim o konieczności dbania o higienę – chociażby poprzez regularne dezynfekowanie rąk. Tak niewiele, a jednocześnie tak wiele, zważywszy na to, że do niedawna możliwość dezynfekcji dłoni w miejscu publicznym była ograniczona, zwłaszcza kiedy spędzaliśmy wiele czasu przemieszczając się od sklepu do sklepu, od urzędu do urzędu itd.  Obecnie wielu przedsiębiorców zdało sobie sprawę, jak bardzo na wizerunek jego firmy, bezpieczeństwo klientów i pracowników wpływać może obecność dozownika do płynu do dezynfekcji. Jeżeli jeszcze nie umieściłeś takiego w swoim lokalu, rozważ zakup dozowników Steril Hands.

Wydajność

Możliwości zakupów jest wiele. Warto dokładnie przemyśleć decyzję, ponieważ niskiej jakości produkt może posłużyć nam krótko, a przez to narazić nas na straty. Korzystając z odpowiedniej maszyny do dezynfekcji można znacznie ograniczyć konieczność wymieniania wkładów. Wykorzystanie dozownika Qube  pozwala na użycie 10 litowego kanistra płynu – to aż 5000 dawek płynu odkażającego!

Do tego ta maszyna do dezynfekcji posiada dyspenser rękawiczek, które możesz zaoferować swoim klientom. Urządzenia Steril hands możesz opatrzyć grafikami własnej marki, dzięki czemu stanowić będą Twoją dodatkową powierzchnię reklamową.

Odporność na zniszczenia

Urządzenia do dezynfekowania rąk Steril Hands mają różną wagę – wszystkie jednak wykonane są z mocnej blachy, co zabezpiecza je przed uszkodzeniami w wyniku niefortunnych wypadków. Ich ciężar i stabilna konstrukcja sprawiają, że dozowniki do dezynfekcji rąk w Twojej firmie są bezpieczne – nie przewracają się, nie zawadzają podczas przemieszczania się po lokalu.

Ciężkie i solidne materiały, z których są wykonane wpływają pozytywnie na ich stan. Niezależnie od użytkowania posłużą Ci długo i gwarantujemy, że przez wiele lat będą prezentować się estetycznie! Pamiętaj, że w ofercie mamy wiele modeli dozowników – bez problemów wybierzesz taki, który idealnie będzie komponował się z wnętrzem Twojego lokalu, a Twoi klienci docenią troskę o ich zdrowie.

Dozownik odporny na akty wandalizmu

Twoja nowa własność w postaci dozownika na płyn do dezynfekcji może się znajdować na zewnątrz przed lokalem lub w jego okolicy. Mamy świadomość, że umieszczone w takim miejscu urządzenie do dezynfekcji musi być wyjątkowo zabezpieczone. Dzięki wytrzymałym materiałom dozowniki Steril Hands są odporne na akty wandalizmu. Urządzenie łatwo daje się czyścić.

Zasobnik jest też zabezpieczony przez kradzieżą – skrzynka, w którym się znajduje jest zamykana na klucz, więc kradzież jest utrudniona.

Zadbaj o wizerunek swojej firmy – zadbaj o ludzi.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl