STERIL HANDS QUBE SLIM BLACK

qube-slim-black-ral-9005.jpg
  • nowość
Cena: 4 130,00 zł 4130.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

WOLNOSTOJĄCA BEZDOTYKOWA STACJA DEZYNFEKCYJNA

Steril Hands™ QUBE SLIM

z dyszą SLIM PROTECT™ chroniącą delikatną skórę rąk

OPIS:

Wolnostojący dozownik płynów do bezdotykowej dezynfekcji rąk, z inicjatorem nożnym.

Stabilny słup, w lekkiej, kubistycznej formie, o solidnej konstrukcji stalowej, wyposażony w nowoczesne, bardzo oszczędne i niezawodne systemy dozujące. Stacja dezynfekcyjna charakteryzuje się wyjątkową trwałością i wydajnością, pomimo zmniejszonych wymiarów. Może być używana bez nadzoru, wewnątrz lub na zewnątrz budynków. Zainicjowanie dozownika nie wymaga dotykania żadnych elementów rękami, dlatego urządzenie sklasyfikowane jest jako bezdotykowa stacja dezynfekcyjna.

Stacja dezynfekcyjna najwyższej klasy, została wyposażona w tackę ociekową z dodatkowym, podwójnym zbiornikiem bezpieczeństwa wyłapującym nadmiar dozowanego płynu.

 

ZALETY:

 - Duża komora dezynfekcyjna umieszczona w obudowie. Osłania dozowany płyn dezynfekujący przed wiatrem. Wyposażenie komory w tackę ociekową, zapobiega przed zabrudzeniem podłoża, obuwia i odzieży. Dysza dozownika uruchamiana poprzez naciśnięcie stopą inicjatora, pozwala na uniknięcie bezpośredniego kontaktu skóry dłoni z powierzchnią dozownika.

Napęd mechaniczny. Dozowanie płynu odbywa się poprzez naciśniecie nogą ergonomicznie umieszczonego inicjatora nożnego. Eliminuje konieczność podłączenia urządzenia do źródła energii elektrycznej, co umożliwia użytkowanie dozownika płynu do dezynfekcji rąk Steril Hands™ QUBE SLIM w każdym pomieszczeniu oraz na zewnątrz budynków.

Niezawodność. Solidna stalowa konstrukcja, lakierowana proszkowo o wytrzymałości większej o 50% od innych, konkurencyjnych rozwiązań. Najwyższa jakość mechanizmu z uniwersalnym, doskonałym systemem dozującym SKIN PROTECT™ w standardzie. Dopracowany, bezpieczny  system mechaniczny, eliminuje konieczność regularnego czyszczenia i wymiany fotokomórki oraz napędów elektrycznych i wrażliwych układów elektronicznych. Urządzenie projektowano z myślą o intensywnej eksploatacji I bezproblemowym użytkowaniu. Konstrukcja Steril Hand™ QUBE SLIM, ma zwiększoną odporność na akty wandalizmu oraz trudne warunki atmosferyczne i odchody zwierzęce.

Dowolne wykończenie i spersonalizowany branding. Stacje dozujące STERIL HANDS™ mogą być wykończone na zamówienie w dowolnym kolorze z palety RAL. Na powierzchni dozownika możesz umieścić logo swojej marki, firmowy branding, napisy lub grafikę w dowolnym kształcie.

Oszczędność serwisowa. Bezdotykowy dozownik płynu odkażającego do rąk Steril Hands™ QUBE SLIM, nie wymaga wykonywania obowiązkowych przeglądów okresowych oraz przeglądów elektrycznych.

Ekonomiczna eksploatacja. Wysokiej jakości system dozujący oszczędza płyn dezynfekcyjny. Aparat   dozuje płyn do dezynfekcji rąk bezpośrednio ze standardowych, popularnych kanistrów 4-5 litrowych dowolnego producenta. Kanister można według uznania uzupełniać lub wymieniać na nowy. Steril Hands™ QUBE SLIM, dzięki uniwersalnej dyszy SKIN PROTECT™, dozuje każdy rodzaj płynu i żelu.

Obsługa Steril Hands™ QUBE SLIM, jest wyłącznie mechaniczna. Nie trzeba ładować, czy wymieniać akumulatorów i baterii, albo podłączać do prądu. To realna oszczędność na obsłudze, energii elektrycznej i przeglądach serwisowych. Dodatkowo, płaskie powierzchnie wyposażone są w inserty na których mogą być montowane nie tylko tablice informacyjne, ale także reklamowe.

Dbałość o środowisko. Steril Hands™ QUBE SLIM nie zużywa prądu i podlega w 100% recyklingowi. Gwarancja dożywotniej eksploatacji*, daje pewność, że nie trzeba urządzenia w przyszłości wymieniać na nowe.

 -  Gotowy do użycia natychmiast. Do zasobnika skrytkowego w urządzeniu, wystarczy wstawić 4 lub 5 litrowy kanister z alkoholowym płynem odkażającym do rąk i podłączyć rurkę zasysającą z korkiem uniwersalnym. Bezdotykowy dozownik płynu odkażającego do rąk Steril Hands™ QUBE SLIM, postawić na utwardzonym, równym podłożu. Dzięki stalowej płycie dozownik jest stabilny i może być przymocowany do podłoża za pomocą kleju montażowego, albo śrub z kołkami rozporowymi, lub odpowiednich kotew. Stacja dezynfekcyjna,  może być dostarczona razem z 80 kg płytą z betonu architektonicznego, która będzie stanowiła stabilne podłoże, do której  może być zamontowana. Płyta betonowa, na życzenie zamawiającego może być zamieniona na grubą płytę stalową.

- Wysoka skuteczność niszczenia drobnoustrojów i bakterii. Niemal w 100% eliminuje ryzyko zakażenia mikroorganizmami przenoszonymi na dłoniach. Bezdotykowy dozownik środków dezynfekcyjnych (stacja dezynfekcyjna), jest najbezpieczniejszym i najbardziej higienicznym sposobem bezpośredniego odkażania rąk.

Ergonomia i design. Nowoczesna, kubistyczna forma dozownika, została zaprojektowana tak, aby urządzenie było eleganckie, a jednocześnie oszczędne w formie. Pasowało praktycznie do każdego rodzaju architektury i wystroju otoczenia.

Brak wystających elementów, to eliminacja ewentualnych kontuzji, oraz zapobieżenie  przypadkowemu zaczepieniu  garderobą, torebkami, czy podręcznym bagażem. Stacja dezynfekcyjna Steril Hands™ QUBE SLIM, ma dostęp do komory zasobnika z płynem od przodu. To umożliwia ustawienie dozownika płynu dezynfekcyjnego do odkażania rąk, bezpośrednio przy ścianie lub w kącie. 

- Ochrona skóry. Dozownik płynu odkażającego do rąk Steril Hands™ QUBE SLIM, ma zamontowaną oszczędną dyszę spryskującą SKIN PROTECT™, która umożliwia stosowanie płynów dezynfekcyjnych i żeli antybakteryjnych z dodatkami ochronnymi dla delikatnej skóry rąk.

Dyspenser rękawiczek jednorazowych. Stacja dezynfekcyjna do dezynfekcji rąk Steiol Hands™ QUBE SLIM, na zamówienie, może być wyposażona w oszczędny i higieniczny dyspenser rękawiczek jednorazowych.

- Rozmiary mm:  wysokość 1270 x szerokość 360 x głębokość 376

- Rozmiary podstawy mm: 456 x 400

- Waga netto (bez kanistra): 65 kg

- Kolor standard RAL 9016

- Zasobnik 5l

- Max ilość dawek z jednego zasobnika : 2500

- Kolor RAL 9005

Podane ceny są cenami netto.

 KLIKNIJ I POBIERZ KATALOG STERIL HANDS

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl