STERIL HANDS SIMPLY TOWER PLUS WHITE

simply-tower-plus-white.jpg
 • promocja
 • nowość
Cena: 1 390,00 zł 1390.00 1 590,00 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Steril Hands Simply Tower Plus

Urządzenie do dezynfekcji rąk z napędem nożnym

Wysocewydajny, wolnostojący dozownik w solidnej i nowoczesnej formie. Do montażu wewnątrz i na zewnątrz budynków. Stacja dozująca Steril Hands Simply Tower Plus umożliwia bezpieczne i ekonomiczne dozowanie płynów odkażających do rąk dowolnego producenta. Dzięki nowoczesnemu systemowi SKIN PROTECT, dozownik wyposażony jest w dyszę, która umożliwia stosowanie płynów z dodatkami nawilżającymi. Dodatkowo, na zamówienie dozownik może być wykonany w dowolnym kolorze, z firmowym brandingiem, reklamą lub logo.

Dozownik Simply Tower Plus

 • Brak bezpośredniego kontaktu z powierzchnią dotykaną przez innych użytkowników (podczas uruchamiania dawki środka odkażającego);
 • Możliwość stosowania pojemników z płynem dezynfekującym dowolnego producenta o pojemności 5l
 • Urządzenie do dezynfekcji Simply Tower Plus wyposażone są w tackę ociekową oraz zamknięty zbiorniczek na spływający z tacki płyn – co ma znaczący wpływ na zachowanie higieny i zapobiega rozlewaniu środka wokół dystrybutora a dzięki zamkniętemu zbiorniczkowi uniemożliwia wydobywanie się niebezpiecznych oparów alkoholu;
 • Stacja dezynfekcyjna Steril Hands™ Simply Tower Plus jest w pełni manualna – nie wymaga zasilania sieciowego ani ładowania akumulatorów. Nie wymaga również żadnej innej obsługi oprócz wymiany pojemnika ze środkiem dezynfekującym i wymiany pojemnika zlewowego (ze względu na wysoką zawartość alkoholu w zlewkach - pojemnik należy opróżniać w miejscu do tego przeznaczonym. W związku z tym, do każdego dystrybutora dodajemy 2 sztuki pojemników na zlewki);
 • Dostęp do pojemników ze środkiem odkażającym jest zabezpieczony pokrywą z zamkami (klucze popularnie nazywane patentowymi).
 • Urządzenie nie ma ostrych krawędzi i  jest w pełni bezpieczne dla użytkownika.
 • Dozownik Simply Tower Plus jest odporny na akty wandalizmu
 • Na życzenie, stacja dozująca może być wykończona w dowolnym kolorze oraz z indywidualnym firmowym brandinigem
 • Oszczędność serwisowa. Bezdotykowy dozownik płynu do dezynfekcji rąk Steril Hands™ Simply Tower Plus, nie podlega obowiązkowemu wykonywaniu przeglądów okresowych i elektrycznych.
 • Dbałość o środowisko. Bezdotykowy dyspenser płynu dezynfekcyjnego do skóry dłoni Steril Hands™ Simply Tower Plus, ze względu na ekologiczny i niezawodny rodzaj napędu,  nie pobiera prądu i podlega recyklingowi w 100%. Dozownik objęty jest gwarancją dożywotniej eksploatacji*.

  Wszystkie stacje dezynfekujące Steril Hands™, posiadają dożywotnią gwarancję eksploatacyjną*

  Dozowniki bezdotykowe. Do dozowania środka odkażającego, nie jest wymagane dotykanie elementów inicjujących dłońmi.

  Mechaniczny napęd nożny, to realna oszczędność na serwisie, czynnościach serwisowych i energii elektrycznej i przeglądach serwisowych.

  • Nie wymaga zasilania elektrycznego

  Stacje dezynfekcji Steril Hands™ posiadają deklarację CE, certyfikat IQC oraz pozytywną opinię techniczną

  Wymiary w mm: 1530 x 500 x 500

  Pojemność: 5 l - 2500 dawek

  *zgodnie z kartą gwarancyjną

   Podane ceny są cenami netto.

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl