Dozownik łokciowy STERIL HANDS SIMPLY TOWER WHITE

simply-tower-ral-9016.jpg
  • nowość
Cena: 1 045,00 zł 1045.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Wolnostojąca, wysokowydajna, niezawodna stacja do bezpiecznej, bezdotykowej dezynfekcji rąk. Nowoczesne urządzanie w formie trwałej, solidnej konstrukcji stalowej o minimalistycznej formie. Wyposażona w niezawodne i oszczędne systemy dozujące z dyszą SKIN PROTECT, która umożliwia zastosowanie płynów w dodatkami nawilżającymi. Dozownik może być używany bez nadzoru, wewnątrz budynków, a na zewnątrz w miejscach osłoniętych przed wiatrem. Na obudowie może być umieszczony dyspenser rękawiczek jednorazowych.

Dozownik Steril Hands™ Simply Tower z tacką ociekową

Napęd mechaniczny. Jedno naciśnięcie inicjatora łokciowego dozuje wystarczającą ilość płynu dezynfekcyjnego, bez konieczności ładowania akumulatorów lub podłączania dozownika do zewnętrznego źródła prądu. Dzięki temu, dozownik płynu do dezynfekcji rąk Steril Hands™ SIMPLY TOWER, można używać w miejscach bez dostępu do zasilania i bez ryzyka porażenia.

Ekonomiczna eksploatacja. Specjalny system dozujący SKIN PROTECT™, oszczędza płyn odkażający. Urządzenie dawkuje środek dezynfekcyjny, bezpośrednio z kanistrów standardowych 5 litrowych, od  dowolnego producenta. Kanistry z płynem dezynfekcyjnym do rąk można wymieniać na nowe, lub uzupełniać. Steril Hands™ SIMPLY TOWER, z uniwersalną dyszą SKIN PROTECT™, dozuje każdy rodzaj środka odkażającego ręce. Zarówno w żelu jak i w płynie. 

Niezawodność. Stacja dezynfekcyjna o konstrukcji stalowej, lakierowana proszkowo o wysokiej trwałości. Dozownik w standardzie wyposażono w doskonałej jakości mechanizm, z wydajnym i bezawaryjnym systemem dozującym SKIN PROTECT™. Dozownik nie wymaga regularnego serwisu i wymian fotokomórek, oraz części elektrycznych i wrażliwych na wilgoć, wstrząsy i przepięcia elektryczne układów elektronicznych. Aparat jest odpowiedzią na potrzebę szybkiej, bezpiecznej i bezproblemowej dezynfekcji rąk. Urządzenie profesjonale, najlepsze do intensywnej eksploatacji. Dozownik do odkażania rąk, Steril Hand™ SIMPLY TOWER, jest wytrzymały i stabilny.

Oszczędność serwisowa. Bezdotykowy dozownik płynu do dezynfekcji rąk  Steril Hands™ SIMPLY TOWER, nie podlega obowiązkowemu wykonywaniu przeglądów okresowych i elektrycznych.

Wszystkie stacje dezynfekujące Steril Hands™, posiadają dożywotnią gwarancję eksploatacyjną*

Dbałość o środowisko. Bezdotykowy dyspenser płynu dezynfekcyjnego do skóry dłoni Steril Hands™ SIMPLY TOWER, ze względu na ekologiczny i niezawodny rodzaj napędu,  nie pobiera prądu i podlega recyklingowi w 100%. Dozownik objęty jest gwarancją dożywotniej eksploatacji*.

Natychmiastowe rozpoczęcie dezynfekcji. Do komory zasobnika w urządzeniu wstawić 2, 3, 4 lub 5 litrowy kanister z płynem lub żelem odkażającym do rąk. Wystarczy podłączyć rurkę zasysającą z korkiem uniwersalnym. Dyspenser płynu odkażającego do rąk Steril Hands™ SIMPLY TOWER, posiada specjalne stopy, zapewniające stabilność bez potrzeby mocowania do podłoża.

- Wysoka skuteczność. Urządzenie dozujące płyny i żele alkoholowe, charakteryzuje wysoka skuteczność w niszczeniu drobnoustrojów chorobotwórczych, w tym szkodliwych drobnoustrojów i bakterii. Inicjator łokciowy, wyklucza konieczność dotykania elementów dozownika rękami.

Ergonomia i design. Projekt bezdotykowego dozownika, to połączenie funkcjonalności i wysokiej wydajności, z ciekawą architektonicznie formą. Minimalistyczny i nowoczesny design idealnie wpasuje się, jako stałe wyposażenie przestrzeni, bez zaburzenia jej estetyki.

Bezdotykowy dozownik Steril Hands™ SIMPLY TOWER , ma dostęp do komory zasobnika z płynem. W odróżnieniu od wielu konkurencyjnych rozwiązań, ten dozownik płynu do rąk, może być umieszczony przy ścianie.

- Ochrona skóry. Bezdotykowy dozownik płynu odkażającego do rąk Steril Hands™ SIMPLY TOWER, już w standardzie posiada niezawodną i oszczędną dyszę spryskującą SKIN PROTECT™. Ta uniwersalna dysza umożliwia stosowanie zarówno płynów jak i żeli dezynfekcyjnych różnej gęstości z dodatkami ochronnymi dla delikatnej skóry rąk.

Dyspenser rękawiczek jednorazowych. Dozownik na zamówienie, może być wyposażony w oszczędny i higieniczny dyspenser rękawiczek jednorazowych.

Dozowniki bezdotykowe. Do dozowania środka odkażającego, nie jest wymagane dotykanie elementów inicjujących dłońmi.

Mechaniczny napęd łokciowy, to realna oszczędność na serwisie, czynnościach serwisowych i energii elektrycznej i przeglądach serwisowych.

  • Jednorazowa dawka środka –2ml – 5l środka wystarcza na 2500 dawek
  • Nie wymaga zasilania elektrycznego
  • Masa urządzenia 20 kg
  • Wymiary urządzenia w mm: 1400 (wysokość) x 370 (szerokość) x 400 (głębokość)

Stacje dezynfekcji Steril Hands™ posiadają deklarację CE, certyfikat IQC oraz pozytywną opinię techniczną.

*zgodnie z kartą gwarancyjną

 Podane ceny są cenami netto.

KLIKNIJ I POBIERZ KATALOG STERIL HANDS

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl