Dozownik łokciowy STERIL HANDS STICK 300 BRONZE

stick-300-bronze.jpg
  • nowość
Cena: 1 020,00 zł 1020.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

ŁOKCIOWA STACJA DO DEZYNFEKCJI RĄK - WOLNO STOJĄCA

Steril Hands™ STICK 300 

z dyszą SKIN PROTECT umożliwiającą stosowanie żeli i płynów dezynfekcyjnych z dodatkami chroniącymi delikatną skórę dłoni i tacką ociekową zapobiegającą zabrudzeniu podłogi

Wolno stojąca stacja do dezynfekcji rąk z uniwersalną dyszą SKIN PROTECT™ dozującą preparat odkażający w postaci płynu lub żelu wprost ze zintegrowanego zasobnika o pojemności 300 ml. Dozownik ekonomiczny, zoptymalizowany pod kątem kosztów zakupu oraz wydajności i niezawodności. Charakteryzuje się niską ceną, ale solidną budową i stabilnym stojakiem.

Wolno stojąca, łokciowa Stacja dezynfekcyjna Steril Hands™ STICK 300 jest łatwa w obsłudze. Pomimo niewielkich rozmiarów, została wyposażona w tackę ociekową, zapobiegającą zaplamieniu podłogi resztkami płynu.

Łokciowy dozownik płynu dezynfekcyjnego do rąk Steril Hands™ STICK 300 stojący na specjalnym stojaku, wykonano z grubej blachy stalowej, lakierowanej proszkowo.

Wieloetapowa kontrola jakości montażu, oraz wysokiej klasy materiały zapewniają skuteczne i niezawodne działanie oraz wysoką estetykę urządzenia.

Steril Hands™ STICK 300 łączy zalety wolno stojących dezynfekujących stacji wieżowych z popularnymi dozownikami łokciowymi.

ZALETY:

 - Optymalna wydajność. Steril Hands™ STICK 300, to wydajne, wygodne i szybkie dozowanie optymalnej porcji preparatu dezynfekującego ręce.

- Tacka ociekowa. Konstrukcja tacki chroni przed zabrudzeniami podłogi, odzieży i obuwia. To ważny element wyposażenia doceniany przez użytkowników i administratorów obiektów.

- Dozownik łokciowy. Intuicyjna obsługa dozownika łokciowego, pozwala na uniknięcie kontaktu rąk bezpośrednio z powierzchnią pałąka przycisku dozującego.

Napęd mechaniczny. Nie ma konieczności podłączania stacji dezynfekcyjnej do prądu.Naciśniecie łokciem pałąka inicjatora dozującego, uruchamia dyszę SKIN PROTECT™ z dawką preparatu dezynfekującego.

Niezawodność. Wolno stojący dozownik płynu dezynfekcyjnego do rąk Steril Hands™ STICK 300 jest niezawodny dzięki dobrej konstrukcji i wysoką jakością montażu oraz użytych podzespołów.

Stacja dezynfekująca STICK 300, nie potrzebuje regularnych przeglądów, serwisu fotokomórki, dysz zamgławiających, oraz napędów elektrycznych i wrażliwych układów elektronicznych. Dozownik przeznaczony jest do profesjonalnego użycia w obiektach o niewielkim lub średnim natężeniu ruchu.

 - Oszczędność serwisowa i niezawodna konstrukcja. Wolno stojąca stacja dezynfekcyjna do rąk Steril Hands™ STICK 300 z łokciowym inicjatorem mechanicznym, nie wymaga przeglądów oraz wymiany akumulatorów czy baterii.

Ekonomiczna eksploatacja. Precyzyjny,  zoptymalizowany dozownik, to duże oszczędności budżetowe. Stacja dezynfekcyjna Steril Hands™ STICK 300 z uniwersalną dyszą SKIN PROTECT™, nie wymaga stosowania preparatów dezynfekujących jednego producenta. Zintegrowany z dyszą dozownik 300 ml można szybko uzupełnić. Mechaniczny, łokciowy dozownik wyklucza koszty związane z serwisowaniem i energią elektryczną.

Dowolne wykończenie i spersonalizowany branding. Stacje dozujące STERIL HANDS™ mogą być wykończone na zamówienie w dowolnym kolorze z palety RAL. Na powierzchni dozownika możesz umieścić logo swojej marki, firmowy branding, napisy lub grafikę w dowolnym kształcie.

Dbałość o środowisko. Wolno stojąca stacja dezynfekcyjna do dezynfekcji rąk Steril Hands™ STICK 300, nie pobiera energii elektrycznej, jest wykonana z metalu w 99% i w 100% podlega recyklingowi. Dozownik łokciowy Steril Hands™ STICK 300 objęty jest programem Dożywotniej Gwarancji Eksploatacji*. W praktyce taka gwarancja eliminuje potrzebę recyklingu.

Natychmiastowe użytkowanie. Wystarczy do zasobnika dozownika nalać żel lub płyn dezynfekujący do rąk dowolnego producenta. Po aplikacji zbiornika z płynem stacja jest od razu gotowa do pracy.

- Gwarancja skutecznej dezynfekcji. Dozownik łokciowy do dezynfekcji rąk, eliminuje konieczność dotykania inicjatora dyszy dezynfekcyjnej dłońmi. Alkoholowe płyny i żele do dezynfekcji, są jednym z najskuteczniejszych sposobów walki z chorobami zakaźnymi.

Ergonomia.  Dozownik z intuicyjnym inicjatorem łokciowym zaprojektowano tak aby ułatwić i zachęcać do dezynfekcji rąk. Stację do dezynfekcji Steril Hands™ STICK 300, można ustawić w dowolnym pomieszczeniu. Zasobnik z żelem lub płynem można łatwo wymienić lub uzupełnić.  Tacka ociekowa to obowiązkowe wyposażenie każdego dozownika Steril Hands™. Krawędzie obudowy i ramienia inicjatora łokciowego, zostały wyoblone, aby zapobiec ewentualnej kontuzji. Stojak dozownika jest solidny i stabilny.

- Ochrona skóry. Łokciowa stacja dezynfekująca ręce Steril Hands™ STICK 300 wyposażona jest już w standardzie w uniwersalną dyszę SKIN PROTECT™. Dysza umożliwia stosowanie płynu lub żelu dezynfekcyjnego z dodatkami ochronnymi dla delikatnej skóry rąk.

- Design. Minimalistyczna forma architektoniczna sprawia, że ta nieduża wolno stojąca stacja dezynfekcyjna znajdzie zastosowanie w wielu obiektach prywatnych oraz użyteczności publicznej.

Dyspenser foliowych rękawiczek jednorazowych. W opcji dostępny higieniczny i łatwy w montażu dyspenser foliowych rękawiczek jednorazowych.

- Rozmiary ze stelażem w mm:  wysokość 1080 x szerokość 500  x głębokość 530

- Waga netto 7,5 kg (bez zasobnika płynu)

- Kolor RAL: 8017

- Pojemność zasobnika dozownika 0,3 l

Max ilość dawek z zasobnika: 150

Podane ceny są cenami netto.

KLIKNIJ I POBIERZ KATALOG STERIL HANDS

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl