STERIL HANDS TOWER LIGHT GREY

tower-light-grey.jpg
  • nowość
Cena: 7 225,00 zł 7225.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

PRZELOTOWA STACJA DEZYNFEKCYJNA

WYDAJNY DOZOWNIK WOLNOSTOJĄCY - BEZDOTYKOWY*

z tacą ociekową oraz dyszą dozującą SKIN PROTECT™, która umożliwia stosowanie płynów i żeli chroniących delikatną skórę rąk

Steril Hands™ TOWER

OPIS:

Wysokowydajny, wolnostojący, bezdotykowy dozownik płynów do bezdotykowej dezynfekcji rąk, z inicjatorem nożnym.

Nowoczesne urządzenie odkażające ręce, zaprojektowane w ciekawej, minimalistycznej formie, o solidnej konstrukcji stalowej. Otwarta, przelotowa komora dezynfekcyjna, zwiększa przepustowość użytkowników, w porównaniu do dozowników wyposażonych w osłonięte komory dezynfekcyjna. Bardzo oszczędne i niezawodne systemy dozujące, charakteryzują się wyjątkową trwałością. Dozownik może być używany bez nadzoru, wewnątrz budynków, a na zewnątrz w miejscach osłoniętych przed wiatrem.

Na obudowie może być umieszczony dyspenser rękawiczek jednorazowych.

STERIL HAND QUBE TOWER mieści pojemnik z płynem dowolnego dystrybutora - nie wymaga podłączenia specjalistycznych pojemników lub przelewania płynu.

Dawkowanie środka odkażającego jest uruchamiane inicjatorem nożnym, dzięki czemu korzystanie ze STERIL HANDS TOWER jest w 100% bezpieczne i higieniczne.

ZALETY:

 - Duża, otwarta z trzech stron, przelotowa komora dezynfekcyjna. Dzięki otwartej komorze dezynfekcyjnej, zwiększa się znacząco przepustowość dozownika nawet o 30, w porównaniu z dozownikami z komorą zamkniętą. Wyposażenie komory w tackę ociekową, zapobiega przed zabrudzeniem podłoża, obuwia i odzieży. Dysza dozownika uruchamiana poprzez naciśnięcie stopą inicjatora, pozwala na uniknięcie bezpośredniego kontaktu skóry dłoni z powierzchnią dozownika.

Napęd mechaniczny. Jedno naciśnięcie inicjatora nożnego powoduje wystarczającą ilość dawki płynu dezynfekcyjnego, bez konieczności ładowania akumulatorów lub podłączania dozownika do zewnętrznego źródła prądu. Dzięki temu, dozownik płynu do dezynfekcji rąk Steril Hands™ TOWER, można używać w miejscach bez dostępu do zasilania i bez ryzyka porażenia.

Niezawodność. Solidna konstrukcja stalowa, lakierowana proszkowo o wytrzymałości większej o 50% od innych, konkurencyjnych rozwiązań. Dozownik w standardzie wyposażono w doskonałej  jakości mechanizm, z wydajnym i bezawaryjnym systemem dozującym SKIN PROTECT™. Nożny napęd mechaniczny, praktycznie ryzyko awarii. Dozownik nie wymaga regularnego serwisu i wymian fotokomórek, oraz części elektrycznych i wrażliwych na wilgoć, wstrząsy i przepięcia elektryczne układów elektronicznych. Aparat  jest odpowiedzią na potrzebę, szybkiej, bezpiecznej i bezproblemowej dezynfekcji rąk. Urządzenie profesjonale, najlepsze do  intensywnej eksploatacji. Dozownik do odkażania rąk, Steril Hand™ TOWER, jest wytrzymały i stabilna.

Dowolne wykończenie i spersonalizowany branding. Stacje dozujące STERIL HANDS™ mogą być wykończone na zamówienie w dowolnym kolorze z palety RAL. Na powierzchni dozownika możesz umieścić logo swojej marki, firmowy branding, napisy lub grafikę w dowolnym kształcie.

Oszczędność serwisowa. Bezdotykowy dozownik płynu do dezynfekcji rąk  Steril Hands™ TOWER, nie podlega obowiązkowemu wykonywaniu przeglądów okresowych i elektrycznych.

Ekonomiczna eksploatacja. Specjalny system dozujący SKIN PROTECT™, oszczędza płyn odkażający. Urządzenie dawkuje środek dezynfekcyjny, bezpośrednio z kanistrów standardowych 4-5 litrowych, od  dowolnego producenta. Kanistry z płynem dezynfekcyjnym do rąk, można wymieniać na nowe, lub uzupełniać. Steril Hands™ TOWER z uniwersalną dyszą SKIN PROTECT™, dozuje każdy rodzaj środka odkażającego ręce. Zarówno w żelu jak i w płynie. 

Mechaniczny napęd nożny, to realna oszczędność na serwisie, czynnościach serwisowych i energii elektrycznej i przeglądach serwisowych.

Dbałość o środowisko. Bezdotykowy dyspenser płynu dezynfekcyjnego do skóry dłoni Steril Hands™ TOWER, ze względu na ekologiczny i niezawodny rodzaj napędu,  nie pobiera prądu i podlega recyklingowi w 100%. Dozownik objęty jest gwarancją dożywotniej eksploatacji*.

 - Natychmiastowe rozpoczęcie dezynfekcji. Do komory zasobnika w urządzeniu wstawić 2, 3, 4 lub 5 litrowy kanister z płynem lub żelem odkażającym do rąk. Wystarczy podłączyć rurkę zasysającą z korkiem uniwersalnym.  Dyspenser płynu odkażającego do rąk Steril Hands™ TOWER, posiada specjalne stopy, zapewniające stabilność bez potrzeby mocowania do podłoża.

- Wysoka skuteczność. Urządzenie dozujące płyny i żele alkoholowe, charakteryzuje wysoka skuteczność w niszczeniu drobnoustrojów chorobotwórczych i bakterii. Dezynfekcja rąk płynami i żelami alkoholowymi, jest szczególnie skuteczna w zwalczaniu groźnych chorób. Nożny pedał inicjujący, wyklucza konieczność dotykania elementów dozownika rękami.

Ergonomia i design. Projekt  bezdotykowego dozownika, to połączenie funkcjonalności i wysokiej wydajności, z ciekawą architektonicznie formą. Minimalistyczny i nowoczesny design idealnie wpasuje się, jako stałe wyposażenie przestrzeni, bez zaburzenia jej estetyki.

Urządzenie nie ma wystających elementów. Ogranicza możliwość kontuzji i zapobiega przypadkowemu zaczepieniu o elementy dozownika częściami garderoby, siatkami, torebkami, czy podręcznym bagażem. Bezdotykowy dozownik Steril Hands™ TOWER, ma dostęp do komory zasobnika z  płynem z boku. W odróżnieniu od wielu konkurencyjnych rozwiązań, ten dozownik płynu do rąk, może być umieszczony przy ścianie.

- Ochrona skóry. Bezdotykowy dozownik płynu odkażającego do rąk Steril Hands™ TOWER, już w standardzie posiada niezawodną i oszczędną dyszę spryskującą SKIN PROTECT™. Ta uniwersalna dysza umożliwia stosowanie zarówno płynów jak i żeli dezynfekcyjnych różnej gęstości, z dodatkami ochronnymi dla delikatnej skóry rąk.

Dyspenser rękawiczek jednorazowych. Dozownik na zamówienie może być wyposażony w oszczędny i higieniczny dyspenser rękawiczek jednorazowych.

- Rozmiary w mm: wysokość 1473 x szerokość (ze stopą) 656 x głębokość 630.

- Waga netto (bez kanistra): 70 kg

- Kolor RAL : 7035

Podane ceny są cenami netto.

Istnieje możliwość zamówienia dozownika w wybranym kolorze z palety RAL. Skontaktuj się z nami - przygotujemy wycenę.

* Dozowniki bezdotykowe. Do dozowania środka odkażającego, nie jest wymagane dotykanie elementów inicjujących dłońmi.

KLIKNIJ I POBIERZ KATALOG STERIL HANDS

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl