Dozowniki bezdotykowe, uruchamiane przy użyciu czujnika ruchu, to wysokiej klasy urządzenia zapewniające skuteczną dezynfekcję rąk, a co za tym idzie ochronę przed chorobotwórczymi wirusami i drobnoustrojami. Doskonale sprawdzają się w punktach medycznych, hotelach, restauracjach, zakładach pracy, szkołach, sklepach czy gabinetach kosmetycznych. W Steril Hands oferujemy automatyczne urządzenia do dezynfekcji rąk, charakteryzujące się wydłużonym czasem pracy. To nowoczesne dozowniki bezdotykowe, które zasilane są przez wysokowydajny akumulator lub zasilanie sieciowe. Można je montować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków.

Bezdotykowe dozowniki - jak stosować?

Bezdotykowa dezynfekcja rąk to najlepszy sposób na zachowanie najwyższych standardów higieny. Nie wystarczy samo prawidłowe mycie dłoni - wielokrotnie dotykanie przycisków czy kurków w bateriach prowadzi często do tak zwanych zanieczyszczeń krzyżowych. Najpierw dotykamy baterię brudnymi rękoma, a po ich umyciu - czystymi, przenosząc w ten sposób zarazki na inne przedmioty. Doskonałym rozwiązaniem okazuje się więc dozownik bezdotykowy, który pozwala na szybką, bezpieczną i w pełni intuicyjną dezynfekcję. Wystarczy tylko umieścić dłonie wewnątrz komory stacji dezynfekcyjnej - wtedy czujnik ruchu wykryje ich obecność i zacznie dozować odpowiednią dawkę płynu.

Dozowanie preparatu następuje automatycznie - za pomocą fotokomórki na światło podczerwieni, co gwarantuje najwyższy poziom higieny. Taka metoda dozowania płynu dezynfekcyjnego jest nie tylko prosta i wygodna, ale również bardzo ekonomiczna. Bezdotykowy dozownik to urządzenie, które można z powodzeniem stosować w biurach i korporacjach, przestrzeniach handlowych, placówkach medycznych, punktach gastronomicznych i wielu innych obszarach. Sprawdzi się wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba skutecznej dezynfekcji rąk, zwłaszcza w przypadku przestrzeni o dużym natężeniu ruchu.

Bezdotykowy dozownik - zalety

Dozowniki bezdotykowe to wysoce wydajne, wolnostojące urządzenia charakteryzujące się solidną i nowoczesną formą. W ofercie Steril Hands znajdziesz profesjonalne stacje dozujące, które pozwalają na ekonomiczne i bezpieczne dozowanie płynów odkażających do rąk dowolnego producenta. Wyposażyliśmy je w nowoczesny system SKIN PROTECT, dzięki któremu bezdotykowy dozownik posiada specjalną dyszę umożliwiającą stosowanie płynów z dodatkami nawilżającymi.

Najważniejszą zaletą bezdotykowych dozowników Steril Hands jest brak bezpośredniego kontaktu podczas uruchamiania dawki płynu odkażającego z powierzchnią dotykaną przez innych użytkowników, co pozwala na zachowanie najwyższych standardów higieny. Oferowane przez nas urządzenia wyposażone są w specjalną tackę ociekową, co zapobiega rozlewaniu preparatu wokół dystrybutora. Zamknięty zbiornik uniemożliwia ponadto wydzielanie niebezpiecznych oparów alkoholu. W naszym asortymencie znajdziesz nowoczesne dozowniki bezdotykowe, które charakteryzuje długi czas pracy. Stacje dezynfekcyjne są w pełni automatyczne - uruchamia je fotokomórka zasilana akumulatorem lub sieciowo. Dostęp do pojemników z płynem dezynfekcyjnym jest zabezpieczony za pomocą specjalnej pokrywy z zamkami. Każdy oferowany przez nas dozownik bezdotykowy to urządzenie gwarantujące bezpieczeństwo użytkowania. Zadbaliśmy o nowoczesną, a jednocześnie ergonomiczną formę urządzeń. Brak ostrych krawędzi i wystających elementów to eliminacja ryzyka wystąpienia jakichkolwiek kontuzji czy zaczepienia garderobą lub podręcznym bagażem.

Na życzenie klienta każdy bezdotykowy dozownik jesteśmy w stanie wykonać w dowolnym kolorze, z firmowym brandingiem, logo lub reklamą. Tak spersonalizowane urządzenie nie tylko pozwoli na skuteczną dezynfekcję rąk i zachowanie najwyższego poziomu higieny, ale będzie jednocześnie skutecznym nośnikiem reklamy i dodatkowym sposobem promowania marki.

Dozowniki bezdotykowe z inicjatorem nożnym

W Steril Hands oferujemy także dozowniki bezdotykowe z inicjatorem nożnym, które mają formę stabilnych słupów wyróżniających się solidną konstrukcją stalową. Korzystanie z urządzenia nie wymaga dotykania żadnych elementów rękami - aby uruchomić dyszę dozownika, wystarczy nacisnąć stopą inicjator. To pozwala na uniknięcie bezpośredniego kontaktu skóry dłoni z powierzchnią urządzenia i eliminuje konieczność podłączenia urządzenia do źródła energii elektrycznej. Dozowniki bezdotykowe z inicjatorem nożnym charakteryzują się dużą trwałością i wydajnością. Mogą być używane bez nadzoru, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Zostały zaprojektowane w nowoczesnej formie, co zapewnia im elegancki design i łatwe dopasowanie do każdego rodzaju architektury oraz otoczenia.

Dozownik bezdotykowy - dlaczego Steril Hands?

Każdy dozownik bezdotykowy Steril Hands to urządzenie projektowane z myślą o skutecznej dezynfekcji rąk, bezpiecznym i wygodnym użytkowaniu, a także intensywnej eksploatacji. Oferowane przez nas urządzenia wyróżniają się solidną konstrukcją, odporną na akty wandalizmu oraz niesprzyjające warunki atmosferyczne. Dokładamy największych starań, aby dostarczane przez nas urządzenia zapewniały długi czas pracy i ekonomiczną eksploatację. Dozowniki bezdotykowe Steril Hands nie wymagają wykonywania obowiązkowych przeglądów okresowych czy przeglądów elektrycznych. Z uwagi na ekologiczny i niezawodny rodzaj napędu, podlegają recyklingowi w 100%, dbając tym samym o środowisko naturalne. Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem produktów dostępnych w kategorii bezdotykowych stacji dozujących.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl