Gwarancja skutecznej dezynfekcji, bezpieczeństwo stosowania, ergonomiczna eksploatacja i niezawodność na lata - dozowniki łokciowe sprawdzają się doskonale nie tylko w przestrzeniach publicznych i pomieszczeniach o wysokich wymogach higienicznych, ale również wszędzie tam, gdzie pracują i spotykają się ludzie. Dzięki specjalnej konstrukcji pozwalają na wygodne dozowanie płynu dezynfekcyjnego bez dotykania go dłońmi. Wystarczy tylko nacisnąć łokciem przymocowaną do dozownika dźwignię, aby nanieść na ręce wystarczającą ilość preparatu. W ofercie polskiej marki Steril Hands znajdziesz wydajne i niezawodne dozowniki łokciowe, pozwalające na bezpieczną, bezdotykową dezynfekcję rąk. Dostarczamy wysokiej klasy, nowoczesne stacje dezynfekcyjne, charakteryzujące się trwałą oraz solidną konstrukcją, a także minimalistycznym designem.

 • promocja
 • nowość
 • promocja
 • nowość
 • promocja
 • nowość
 • promocja
 • nowość
Dozownik łokciowy STERIL HANDS BOX BLACK Dozownik łokciowy STERIL HANDS BOX BLACK
Producent: STERIL HANDS
1 350,00 zł 1 980,00 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
 • nowość
 • promocja
 • nowość
 • promocja
 • nowość
 • nowość

Dozowniki łokciowe do płynów dezynfekcyjnych

Prawidłowa higiena rąk stanowi istotny element utrzymania zdrowia - dzięki niej można uniknąć aż 50% zatruć pokarmowych oraz 80% zakażeń, do których dochodzi między innymi w praktyce szpitalnej. Nasze dłonie mają na co dzień kontakt z ogromną ilością przedmiotów oraz ludzi, dlatego są siedliskiem wirusów i bakterii chorobotwórczych. Częste mycie i dezynfekcja rąk są bardzo ważnym elementem ograniczenia zakażeń, zwłaszcza w tak kluczowych momentach jak wejście do pracy, korzystanie z usług medycznych lub kosmetologicznych, przygotowywanie posiłków czy wyjście z toalety. Skuteczne mycie i dezynfekowanie rąk to prosty sposób na zredukowanie aż 90% bakterii znajdujących się na naszej skórze. Przestrzeganie zasad związanych z higieną rąk jest niezwykle ważne w wielu obszarach. Wysokie standardy w tym zakresie dotyczą zwłaszcza służby zdrowia, gastronomii czy przemysłu spożywczego, choć nałożone w ostatnim czasie obostrzenia wymusiły przestrzeganie surowych procedur we wszystkich prowadzonych dotąd działalnościach.

Udostępnij oferowane przez Steril Hands stacje dezynfekcyjne przed wejściem do biura lub firmy, na konferencjach, imprezach sportowych czy innych spotkaniach. Niezależnie od tego, jakiego rodzaju biznes prowadzisz, zadbaj o najwyższy poziom higieny i bezpieczeństwa. Dozownik łokciowy to rozwiązanie zapewniające bezpieczną dezynfekcję rąk, bez ryzyka przenoszenia bakterii oraz wirusów poprzez dotykanie powierzchni urządzenia. Stanowi najskuteczniejszą formę zachowania wysokiego standardu higieny. Dzięki technologii non-touch skutecznie chroni użytkowników, nie narażając ich na kontakt z groźnymi i niebezpiecznymi dla zdrowia wirusami oraz bakteriami przenoszonymi za pomocą dłoni. Dozownik łokciowy do płynów dezynfekcyjnych gwarantuje zatem skuteczną higienę, bezpieczeństwo oraz komfort użytkowania.

Jak używać dozownika łokciowego?

Dozownik łokciowy uruchamiany jest za pomocą specjalnej dźwigni, dzięki czemu można wygodnie i bezpiecznie nanieść na ręce odpowiednią ilość płynu dezynfekcyjnego. Intuicyjna obsługa odbywa się bez użycia dłoni, co gwarantuje wysoki poziom higieny. Wystarczy jedynie nacisnąć łokciem umiejscowioną na dozowniku dźwignię.

W jakich miejscach sprawdzi się dozownik łokciowy?

Dozownik łokciowy do płynów dezynfekcyjnych sprawdzi się w każdym miejscu pracy - wszędzie tam, gdzie spotykają się ludzie. Najlepiej umieścić go przy wejściu do budynku oraz w częściach wspólnych takich jak łazienka, kuchnia czy główne ciągi komunikacyjne. Dozowniki łokciowe sprawdzą się doskonale nie tylko w służbie zdrowia czy punktach gastronomicznych, ale także w aptekach, urzędach, bankach oraz różnego rodzaju punktach usługowych. Stanowią doskonałe rozwiązanie również w przypadku większych powierzchni biurowych, zwłaszcza w pomieszczeniach typu open space. W ofercie Steril Hands znajdziesz zarówno wolnostojące, jak i wiszące dozowniki łokciowe. Dzięki temu możesz ulokować je w dowolnym, najbardziej dogodnym dla Ciebie miejscu.

Dozowniki łokciowe do płynów dezynfekcyjnych - dlaczego Steril Hands?

W Steril Hands oferujemy bezdotykowe, łokciowe stacje dezynfekcyjne, które wyróżnia trwała i solidna konstrukcja. To nowoczesne rozwiązania wyposażone w niezawodne, wydajne i oszczędne systemy dozujące, pozwalające na stosowanie płynów z dodatkami nawilżającymi. Każdy dozownik łokciowy do płynów dezynfekcyjnych od Steril Hands charakteryzuje nie tylko wysoka funkcjonalność i ekonomiczna eksploatacja, ale również ergonomia i design. Postawiliśmy na ciekawe architektonicznie formy - nowoczesne i minimalistyczne, które idealnie dopełnią aranżację wnętrza, nie zaburzając jego estetyki. Oferujemy wolnostojące, nablatowe i naścienne dozowniki łokciowe, które zapewniają skuteczną dezynfekcję, dbając o zachowanie właściwej higieny i bezpieczeństwa. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty Steril Hands.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl