Dozownik do płynu odkażającego – jakie powinien mieć funkcje? 0

Dozownik do płynu odkażającego – jakie powinien mieć funkcje?

Coraz więcej firm wraca do działania, wiemy jednak, że przedsiębiorcy będą musieli zadbać o spełnienie wielu norm bezpieczeństwa. W tym trudnym okresie każdy z nas chce zadbać o zdrowie i bezpieczeństwo swoje, swoich pracowników, a także odwiedzających lokal klientów. Urządzenia do dezynfekcji rąk pojawiają się w wielu miejscach. Zastanawiasz się, jaki dozownik do płynu odkażającego kupić do swojej firmy. Piszemy o istotnych cechach dobrego urządzenia do odkażania.

Tani w użytkowaniu

Nie można zapominać, że istotną kwestią związaną z użytkowaniem urządzeń odkażających jest koszt ich działania. Na rynku jest wiele rozwiązań, szczególnie elektronicznych. W Steril Hands wierzymy w ekologiczne rozwiązania. Produkowanych przez nas dozowników nie trzeba podłączać do prądu. Mają napęd mechaniczny – płyn dozowany jest przez naciśnięcie odpowiedniego elementu łokciem lub stopą. Zero dodatkowych kosztów w postaci rachunku za energię.

Oszczędzamy także na serwisowaniu, bo nasze urządzenie jest niezwykle proste, dzięki czemu nie ma konieczności napraw lub wymian elementów (nie licząc oczywiście pojemnika z płynem dezynfekującym od dowolnego producenta).

Łatwy do czyszczenia i nie robiący bałaganu

Technika dozowania płynu do dezynfekcji ogranicza sytuacje, w których dozownik mógłby ulec zabrudzeniu. Sam dozownik nie wpłynie na pogorszenie czystości w biurze, jeżeli będzie posiadał odpowiednie elementy. Dozowniki Steril Hands mają specjalną tackę ociekową, która chroni przed zabrudzeniami podłogi,  czy obuwia lub ubrań.

Prosty kształt urządzenia sprawia, że czyści się go łatwo i szybko. Niewielkie rozmiary pozwalają umieścić je w takich miejscach, w których nie będzie przeszkadzał w pracy czy przemieszczaniu się.

Możliwość wykorzystania dowolnego płynu do dezynfekcji

Irytuje Cię perspektywa, że dokonując zakupu dystrybutora, będziesz musiał związać się z jednym dostawcą środków odkażających? Z naszym produktem nie będziesz miał tego problemu. W dystrybutorze płynu dezynfekcyjnego Sterli Hands możesz wykorzystać dowolny płyn do dezynfekcji. Nasze wolnostojące stacje dezynfekcyjne dystrybuują płyn z 10 litrowego zasobnika. Możesz też – zależnie od swoich potrzeb - zakupić dystrybutor z dozownikiem 300 ml lub 1l.

Możliwość zareklamowania swojej firmy

To oczywiste, że przedsiębiorca chce wykorzystywać w swojej firmie elementy o konkretnym wykończeniu. Nasze stacje możemy wykończyć na Twoje zamówienie – wybierz dowolny kolor z palety RAL. Na dozowniku możesz bez trudu umieścić logo swojej marki, dowolne hasła i grafiki.

Bezpieczeństwo dla Ciebie, Twoich pracowników i klientów

Higiena rąk jest najtańszym, najprostszym i niezwykle efektywnym sposobem w walce z drobnoustrojami. Dezynfekcja rąk jest więc ważna, a do tego nie trzeba wiele wysiłku, żeby zadbać o swoje zdrowie w ten sposób. Daj tę możliwość sobie, swoim pracownikom i innym osobom, które pracują z Tobą na co dzień, tym samym zmniejszając ryzyko sezonowych zachorowań wśród Twoich pracowników i rodziny.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl