O firmie

Steril Hands™ to polska marka doskonale zaprojektowanych, produkowanych w Krakowie, bezdotykowych, innowacyjnych i niezawodnych dozowników płynów do dezynfekcji rąk przeznaczonych do użytkowania w przestrzeni publicznej zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków.

Maszyny do dezynfekcji zostały zaprojektowane z myślą o skuteczności , niezawodności, ergonomii, najniższych kosztach eksploatacji oraz możliwości zastosowania w każdych warunkach, bez podłączenia do zewnętrznego źródła zasilania.

Dozowniki bezdotykowe z mechanicznymi inicjatorami środków dezynfekcyjnych, bez potrzeby dotykania urządzeń rękami.

Stacje dezynfekcyjne odporne na akty wandalizmu, z higienicznymi, łatwymi do  utrzymania w czystości powierzchniami. Wszystkie modele wyposażono w dobrze zaprojektowane tacki ociekowe, zapobiegające zabrudzeniom otoczenia urządzenia. Wyższe modele zaopatrzono w dodatkowe, podwójne zbiorniki wychwytujące rozlany płyn z tacki ociekowej. Co więcej, dozowniki do dezynfekcji mają stabilną konstrukcję - aż o 50% mocniejszą od innych, konkurencyjnych rozwiązań. Dystrybutory z inicjatorem nożnym i łokciowym Steril Hands™ to najmocniejsze urządzenia na rynku. Wykonane są z trwałej obudowy stalowej o grubości 1,5 mm. 

Dystrybutory żelu antybakteryjnego do rąk do intensywnej ekspoatacji o wzmocnionej konstrukcji dysz, pomp i układów inicjujących są odporne na działanie środków dezynfekcyjnych na bazie alkoholu.

Minimalistyczny design dozowników wolnostojących jak i stawianych na blacie lub montowanych na ścianę, doceniają projektanci wnętrz i miejskiej architektury. Każda maszyna do dezynfekcji może zostać zaprojektowana z indywidualnym brandingiem firmowym, który zapewnia jasną komunikację oraz jest doskonałą wizytówką firmy.

Bezpieczeństwo pożarowe - alkoholowe płyny do dezynfekcji rąk, są substancjami skrajnie palnymi, a ich opary mogą być wybuchowe. Stacje Steril Hands™, gwarantują najwyższy stopień bezpieczeństwa, dzięki metalowej, niepalnej konstrukcji bez elementów iskrzących, zbiornikom wychwytowym skroplin, oraz brakiem awaryjnych systemów zasilanych prądem.

UWAGA! W związku ze zwiększonym zapotrzebowaniem na stacje dezynfekcyjne, w ofertach różnych dystrybutorów, pojawiły się nieatestowane urządzenia na bazie bezdotykowych, elektrycznych dozowników na mydło. Adaptacje elektrycznych dozowników na mydło i płyn do naczyń, do celów dystrybucji alkoholowych specyfików dezynfekcyjnych jest niebezpieczne i może wywołać tragiczny w skutkach pożar.

Tego typu nieatestowane stacje, są produktem niebezpiecznym i nie mogą być stosowane w budynkach użyteczności publicznej.

Dozowniki Steril Hands™, to wyjątkowe zestawienie detali tworzące doskonałą całość, w służbie biologicznej ochrony społeczeństwa, przy zastosowaniu każdego rodzaju alkoholowego płynu do dezynfekcji rąk.

Stacje dezynfekcyjne Steril Hands™, to symbol skutecznej walki z chorobotwórczymi bakteriami i innymi drobnoustrojami przenoszonymi na rękach.

Oferta na bezdotykowe dozowniki płynów do dezynfekcji rąk od Steril Hands™, jest przygotowana tak, aby spełniała oczekiwania odbiorców każdej branży, w tym:

- urzędów

- galerii handlowych i sklepów

- obiektów sportowych

- zakładów utrzymania przestrzeni miejskich

- zakładów opiekuńczych

- placówek medycznych

- aptek

- placówek handlowych i usługowych

- zakadów kosmetycznych,  odnowy biologicznej, fryzjerskich itp.

- restauracji, barów, kasyn

- hoteli, pensjonatów, apartamentów na wynajem

- kin i teatrów

- muzeów

- lotnisk

- dworców

- przystanków

- poczekalni

- zakładów przemysłowych

- placówek oświatowych

- placów budów

- placówek penitencjarnych

- obiektów kultu religijnego

 

Wybierz urządzenie najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb oraz odpowiedni kolor

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KORZYŚCI

Wybór dozowników płynów do dezynfekcji rąk Steril Hands™ to konkretne korzyści, nie tylko na tle zastosowania podobnych rozwiązań innych producentów, ale przede wszystkim w postaci szeroko rozumianej ochrony zdrowia poprzez profilaktykę czystych dłoni, wolnych od ustrojów chorobotwórczych.

√) Steril Hands™ są stacjami dezynfekującymi chroniącymi przed przenoszeniem chorób zakaźnych poprzez zakażone ręce. Dozowniki bezdotykowe*, są najbardziej poszukiwanym i najbardziej higienicznym rozwiązaniem do dystrybucji płynów i żeli do dezynfekcji rąk.

√) Regularne korzystanie ze stacji dezynfekcyjnych zmniejsza ryzyko zakażeń nawet o 2/3 wieloma groźnymi chorobami. Już po pierwszych miesiącach stosowania można zauważyć mniejszą absencję wśród pracowników z powodu chorób.

√) Efektywne wykorzystanie płynu dezynfekcyjnego. Nawet 10.000 dawek dezynfekcyjnych** bez potrzeby wymiany kanistra lub uzupełnienia płynu.

√) Wszystkie stacje dezynfekujące Steril Hands™ są wyposażone w tacki ociekowe zapobiegające zachlapaniu bezpośrednich okolic miejsca użytkowania. Wybrane stacje dezynfekujące wyposażone są w dodatkowe zbiorniki wyłapujące ewentualny nadmiar płynu z tacki ociekowej.

√) Dzięki zastosowaniu innowacyjnego systemu dozującego SKIN PROTECTION™, można stosować zarówno płyny jak i żele dezynfekujące do rąk z dodatkami ochronnymi dowolnego producenta. Stacje dezynfekcyjne Steril Hands™ mają uniwersalne zastosowanie.

√) Ochrona skóry rąk SKIN PROTECTION™. Steril Hands™ umożliwia stosowanie alkoholowych płynów odkażających z dodatkami ochronnymi dla skóry jak aloes, gliceryna czy wyciągi ziołowe. Wielokrotne używanie w ciągu dnia środków dezynfekcyjnych, może wysuszać skórę rąk. Systemy dozujące SKIN PROTECTION™ zastosowane w dozownikach Steril Hands™, pozwalają na odkażanie rąk z jednoczesną ochroną, sprawiając że użytkownicy chętniej korzystają z dozowników do odkażania rąk.

√) Dożywotnia Gwarancja Eksploatacji. W podziękowaniu za inwestycję w maszyny dozujące Steril Hands™ w razie wystąpienia awarii, czy uszkodzenia mechanicznego, producent zapewnia naprawę Waszego urządzenia, a w razie potrzeby dostarczy aparat zastępczy. Zgodnie z warunkami zawartymi w karcie gwarancyjnej.

√) W stacjach dozujących można stosować płyn odkażający bezpośrednio z opakowań producenta, bez potrzeby przelewania. Każda stacja do dezynfekcji rąk Steril Hands™ jest przystosowana do zasilania z własnego, jak i każdego standardowego zewnętrznego zasobnika (opakowania, kanistra, butelki itp.)

√) Dozowniki są UV odporne i mrozoodporne do - 40 st.C.

 

 

KLIKNIJ I POBIERZ KATALOG STERIL HANDS

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl