Możliwość dezynfekcji rąk w miejscu pracy – czy wpływa pozytywnie na zadowolenie pracowników? 0
Możliwość dezynfekcji rąk w miejscu pracy – czy wpływa pozytywnie na zadowolenie pracowników?

Możliwość dezynfekcji rąk w miejscu pracy – czy wpływa pozytywnie na zadowolenie pracowników?

Pracownik to jeden z najważniejszych kapitałów przedsiębiorcy – to od jego pracy zależy w dużym stopniu zrównoważony rozwój firmy, zadowolenie stałych klientów i wizerunek firmy. Nic więc dziwnego, że pracodawcy wymyślają coraz to nowe sposoby na zadowolenie pracowników i zminimalizowanie stresu w pracy. Co poza kartą Multisport i owocowymi wtorkami dobrze wpływa na samopoczucie Twoich pracowników?

Drobne sprawy

Tak je nazywamy, ale to właśnie one sprawiają, że każdego dnia pracownik jest w dobrym nastroju, nie denerwuje się niepotrzebnie i nie odczuwa niechęci do miejsca pracy lub firmy, z którą jest związany.  

Pracownicy są wyjątkowo wrażliwi na lekceważenie małych problemów, które utrudniają codzienność – niedziałająca mikrofala w kuchni pracowniczej, zepsuty od trzech tygodni ekspres do kawy, brak mydła w toalecie.

Bezpieczeństwo i higiena w miejscu pracy

Z pozoru nieistotne kwestie stanowią obszar, w którym przełożony może najszybciej i najłatwiej podnieść satysfakcję pracowników. Doskonale wiemy o tym w Steril Hands, ponieważ wielu przedsiębiorców kontaktuje się z nami szczególnie w tych dniach, kiedy wszyscy o wiele bardziej zwracamy uwagę na higienę.

Dysponujemy wieloma różnymi urządzeniami do dezynfekcji – wolnostojącymi stacjami dezynfekującymi, mniejszymi dystrybutorami, które zmieszczą się wszędzie – nawet w niewielkim pomieszczeniu, takim jak pokój socjalny pracowników.

Potrzeby prywatne i związane z pełnionym zawodem

Dziś komfort pracy zależy od możliwości dezynfekcji rąk i miejsca pracy. Pracownicy są pod wielkim stresem. Boją się zarażenia członków swojej rodziny i niepokoi ich myśl o tym, że sami mogliby zachorować, co zmusiłoby ich do opuszczenia pracy. Zadbaj o ich samopoczucie i zdrowie, korzystając z najlepszych dozowników na płyny odkażające Steril Hands!

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl