STERIL HANDS QUBE GREEN

qube-ral-6005.jpg
  • nowość
Cena: 4 780,00 zł 4780.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

LIDER WŚRÓD DOZOWNIKÓW

STACJA DEZYNFEKCYJNA Steril Hands™ QUBE

z dyszą SKIN PROTECT™ do dezynfekcji rąk, z możliwością  stosowania preparatów z dodatkami chroniącymi skórę dłoni, oraz tacą ociekową ze zbiornikiem bezpieczeństwa i podwójnym zbiornikiem wychwytującym.

10 litrowy zasobnik do wymiany lub uzupełniania z wydajnością do 10.000 dawek dezynfekcyjnych.

OPIS:

Wolnostojąca stacja dezynfekcyjna, do bezdotykowej dezynfekcji rąk w postaci stabilnej wieży, która optymalnie dozuje płyn dezynfekujący z aż, 10-cio litrowego zbiornika. Charakteryzuje się wyjątkową solidnością, pożądaną przy eksploatacji bez nadzoru, wewnątrz lub na zewnątrz budynków.  

Dozownik o konstrukcji samonośnej, wykonany z najwyższej jakości, grubej blachy stalowej, lakierowanej proszkowo. Wyposażony w doskonałe i niezawodne mechanizmy dozujące.

Stacja dezynfekcyjna najwyższej klasy, została wyposażona w tackę ociekową z dodatkowym, podwójnym zbiornikiem bezpieczeństwa wyłapującym nadmiar dozowanego płynu.

Każdy detal wykonano pieczołowicie,  z niezwykłą starannością i dbałością o estetykę.

Steril Hands™ QUBE łączy zalety najwyższej skuteczności z eleganckim, minimalistycznym designem.

ZALETY:

 - Zabudowana, duża komora dezynfekcyjna. Zapobiega rozwiewaniu dozowanej porcji płynu odkażającego ręce. Tacka ociekowa chroni przed zabrudzeniem podłoża, obuwia i odzieży. Bezdotykowy dozownik pozwala na uniknięcie bezpośredniego kontaktu skóry dłoni z powierzchnią komory dezynfekcyjnej.

Napęd mechaniczny. Dozowanie płynu odbywa się poprzez naciśniecie nogą ergonomicznie umieszczonego inicjatora nożnego. Eliminuje konieczność podłączenia urządzenia do źródła energii elektrycznej.

Dowolne wykończenie i spersonalizowany branding. Stacje dozujące STERIL HANDS™ mogą być wykończone na zamówienie w dowolnym kolorze z palety RAL. Na powierzchni dozownika możesz umieścić logo swojej marki, firmowy branding, napisy lub grafikę w dowolnym kształcie.

Niezawodność na lata. Eliminacja konieczności regularnego czyszczenia i wymiany fotokomórki oraz napędów elektrycznych i wrażliwych układów elektronicznych. Solidna stalowa konstrukcja, lakierowana proszkowo o wytrzymałości większej o 50% od innych, konkurencyjnych rozwiązań. Mechanizmy projektowane z założeniem bardzo intensywnej eksploatacji, gwarantują bezproblemowe użytkowanie przez wiele lat. Konstrukcja Steril Hands™ QUBE, została przemyślana pod kątem aktów wandalizmu, odporności na trudne warunki atmosferyczne i odchody zwierzęce. Zastosowanie tego dozownika wewnątrz budynku, to właściwie dożywotnia inwestycja. Wymagająca jedynie regulacji lub wymiany dozownika co kilka, kilkanaście, a może kilkadziesiąt lat, w zależności od intensywności eksploatacji.

Oszczędność serwisowa. Brak konieczności okresowych, obowiązkowych przeglądów serwisowych i elektrycznych.

Ekonomiczna eksploatacja. Precyzyjny dozownik pozwala oszczędzać płyn dezynfekcyjny. Zasilany z wprost z popularnych kanistrów 10 litrowych dowolnego producenta z płynami dezynfekującymi ręce. Kanister można według uznania uzupełniać lub wymieniać na nowy. Steril Hands™ QUBE nie obliguje do zakupu płynu dezynfekcyjnego określonej marki.

Brak napędów elektrycznych, to duża i realna oszczędność na rachunkach za prąd. Dodatkowo, płaskie powierzchnie wyposażone są w inserty na których mogą być montowane nie tylko tablice informacyjne, ale także reklamowe.

Dbałość o środowisko. W odróżnieniu od elektrycznych odpowiedników Steril Hands™ QUBE nie wymaga podłączenia prądu elektrycznego do eksploatacji, podlega recyklingowi w 100%, pozostawia mniejszy ślad węglowy.

Natychmiastowa gotowość do pracy i prosty montaż. Wystarczy podłączyć do zamykanej skrytki standardowy kanister 5 litrowy z alkoholowym płynem odkażającym do rąk. Montaż dozownika jest bardzo prosty. Wystarczy ułożyć go na utwardzonym i równym podłożu. Dzięki stalowej płycie dozownik płynu odkażającego do rąk Steril Hands™ QUBE jest nie tylko stabilny, ale także może być przymocowany do podłoża za pomocą śrub z kołkami rozporowymi lub odpowiednich kotew. Dozownik może być dostarczony razem z 80 kg płytą z betonu architektonicznego, która będzie stanowiła stabilne podłoże, do której dozownik może być zamontowany.

- Gwarancja wysokiej skuteczności niszczenia bakterii i drobnoustrojów. Zapobiega zakażeniu mikroorganizmami przenoszonymi na skórze dłoni. Dozowniki bezdotykowe do dezynfekcji rąk, są najbardziej higienicznym  i pożądanym rozwiązaniem.

Ergonomia. Kubistyczna forma aparatu, bez wystających elementów, zapobiega kontuzjom czy zawadzeniu o nie częściom garderoby, toreb, czy podręcznego bagażu.  Bezdotykowy dozownik Steril Hands™ QUBE, posiada dostęp do komory zbiornika płynu od przodu, co umożliwia ustawienie urządzenia bezpośrednio przy ścianie lub w kącie. 

- Ochrona skóry. Bezdotykowe dozowniki do płynów dezynfekcyjnych do rąk Steril Hands™ QUBE, są wyposażone w oszczędne dysze spryskujące SKIN PROTECT™, które umożliwiają stosowanie płynów dezynfekcyjnych z dodatkami ochronnymi dla delikatnej skóry rąk.

- Design. Minimalistyczna, prosta i proporcjonalna forma architektoniczna, dbałość o solidne wykonanie i montaż. Steril Hands™ QUBE, to coś więcej jak tylko dezynfekcja i ochrona. To także wyjątkowy, nowoczesny, modny i konieczny element małej architektury.

- Dyspenser rękawiczek jednorazowych. Na życzenie Stacja dezynfekcyjna Steril Hands™ QUBE, może być wyposażona w ekonomiczny i higieniczny dyspenser foliowych rękawiczek jednorazowych.

- Rozmiary mm:  wysokość 1270x szerokość 380 x głębokość 380 ( płyta mocująca 480x480 )

- Waga netto (bez kanistra): 65kg

- Kolor standardowy RAL: 9016

- Zasobnik 10 l

-  Dawki z jednego zasobnika max 10.000

- Kolor RAL: 6005

Podane ceny są cenami netto.

Istnieje możliwość zamówienia dozownika w wybranym kolorze z palety RAL. Skontaktuj się z nami - przygotujemy wycenę.

 KLIKNIJ I POBIERZ KATALOG STERIL HANDS

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl