STERIL HANDS STICK4BOX BLACK

stick-ral-9005-black.jpg
  • promocja
  • nowość
Cena: 275,00 zł 275.00 315,00 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

STOJAK STICK4BOX DO ŁOKCIOWEJ STACJI DEZYNFEKCYJNEJ Steril Hands™ BOX

W przypadku kiedy stwierdzisz, że Twój STERIL HANDS™ BOX nie może stać na blacie, lub nie ma na niego miejsca na ścianie, nic straconego!

Zamów solidny, stabilny stojak fabryczny. Wykonany z profili stalowych lakierowanych proszkowo. Stopa wyposażona w gumowe podkładki.

Waga 5,5 kg

Rozmiar w mm. wysokość 1060 x szerokość 530  x głębokość  590

Kolor RAL 3002

Podane ceny są cenami netto.

W ramach zaprojektowanej i wdrożonej przez nas serii STERIL HANDS™ oferujemy urządzenia uruchamiane inicjatorem nożnym i kolejne uruchamiane łokciem.

Dozowniki STERIL HANDS™ charakteryzują się przede wszystkim:

  • Brakiem bezpośredniego kontaktu z powierzchnią dotykaną przez innych użytkowników (podczas uruchamiania dawki środka odkażającego);
  • Możliwością stosowania pojemników z płynem dezynfekującym dowolnego producenta (zależnie od modelu 10 litrów, 5 litrów lub 1 litr, nie dotyczy modelu STICK);
  • Urządzenia wyposażone są w tacki ociekowe oraz zamknięte zbiorniczki na spływający z tacki płyn – poprawia to higienę i zapobiega rozlewaniu środka wokół dystrybutora a dzięki zamkniętemu zbiorniczkowi zapobiega wydobywaniu się niebezpiecznych (i niepachnących jednak przyjemnie) oparów alkoholu;
  • Stacje dozujące STERIL HANDS™ są w pełni manualne – nie wymagają zasilania sieciowego ani ładowania akumulatorów. Nie wymagają również żadnej innej obsługi oprócz wymiany pojemnika ze środkiem dezynfekującym  oraz wymiany pojemnika zlewowego (ze względu na wysoką zawartość alkoholu w zlewkach - pojemnik należy opróżniać w miejscu do tego przeznaczonym. W związku z tym, do każdego dystrybutora dodajemy 2 sztuki pojemników na zlewki);
  • Dostęp do pojemników ze środkiem odkażającym jest zabezpieczony pokrywą z zamkami (klucze popularnie nazywane  patentowymi).

Urządzenie nie ma ostrych krawędzi i jest w pełni bezpieczne dla użytkownika.

Na życzenie możemy wykonać urządzenia z komorą dostosowaną do dowolnie dużego pojemnika na środek dezynfekcyjny (10 l pojemnik – wystarcza na 5 000 dawek – co oszczędza czas niezbędny do bieżącej obsługi urządzeń).

Urządzenia dostarczane przez STERIL HANDS™ są estetyczne, trwałe i odporne na akty wandalizmu. Są dostępne w kolorze białym RAL 9016 oraz kolorach premium (RAL 9005, 8017, 6005, 7024, 3002, 7035) na życzenie wykonujemy je również w innej kolorystyce (do uzgodnienia).

KLIKNIJ I POBIERZ KATALOG STERIL HANDS

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl